0
Riga Хліб
Адреса офісу
Україна, м.Чернігів, вул. Ціолковського, 30
Часи роботи

Понеділок - Четвер: 8:00-18:00
П’ятниця: 8:00-17:00
Субота - Неділя: вихідний 

По питаннях співпраці
Соцмережі
Стежте за нами у соцмережах

ПОПУЛЯРНІ ПИТАННЯ

FAQ

Нижче
Riga Хліб

Доставка Україною

Доставка по Україні відбувається Новою або Укрпоштою протягом 1-2 робочих днів після оформлення та оплати замовлення. 

Оплата замовлення на сайті

Замовлення можна сплатити безпечними платежами через Liqpay. Замовити післяплатою неможливо! Товар не може бути використаним двічі

Повернення товару

Після замовлення і доставки товар повернути неможливо, бо ми виготовляємо готову продукцію напряму з виробництва, яка має відповідний термін придатності. Повернення можливо лише у випадку невідповідності з замовленням

Де виробляється хліб?

Завод «Рига Хліб» розташований в Україні в місті Чернігів. Ми - повністю вітчизняне виробництво.

До чого тут Латвія?

Саме в Латвії зберігаються всі традиційні рецепти та секретні технології випічки хліба, а процесом випікання керує майстер технолог європейського рівня Дзінтар Калниньш.

 

В чому особливість вашого хліба?

Хліб, вироблений на нашому заводі, відрізняється якістю сировини та користю, яку він несе споживачам. Весь наш хліб виробляється вручну БЕЗ ХЛІБОПЕКАРСЬКИХ ДРІЖДЖІВ з натуральної закваски. 

З чого ви виробляєте снеки?

Усі снеки на заводі «Рига Хліб» виробляються тільки зі свіжоспеченого хліба з додаванням натуральних приправ: солі, сушеного часнику та цибулі. Жодних барвників, консервантів та підсилювачів смаку.

Що ви робите з хлібом, який повертають із супермаркетів?

Повернутий хліб на нашому заводі повністю утилізується. Переважно ми віддаємо його на фермерські господарства для прокорму худоби. Адже наш завод турбується про екологію і притримується принципу zero waste навіть в таких дрібницях.

До речі, а які строки зберігання?

Строк зберігання - 5 діб. Виняток становить лише «Святковий», який можна зберігати до 15 діб, що пов‘язано з особливою рецептурою. 

Строк зберігання снеків - до 240 діб. 

А чи можна купити N-ну кількість кілограм хліба?

Ви можете зателефонувати нам за контактним телефоном або залишити заявку на сайті і ми продамо вам бажану кількість продукції. Вся продукція «Рига Хліб» відправляється в індивідуальній упаковці.

 

Є питання чи пропозиції?

Не знайшли наш хліб у магазинах?

Напишіть нам у форму, і ми знайдемо найзручніший для вас спосіб доставити продукцію «Рига Хліб», аби ви завжди могли поласувати улюбленими смаколиками.

Riga Снеки